KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15217078
nr 1521 7078
Vilhelm Valdmanis
(1906-1980), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:26:21
100 kr
300 kr
Vilhelm Valdmanis
Läs mer om Vilhelm Valdmanis