KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15217078

nr 1521 7078

Vilhelm Valdmanis

(1906-1980), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:26:21

Vilhelm Valdmanis

Läs mer om Vilhelm Valdmanis